UWOLNIENIE - cykl spotkań szkoleniowych na temat uwolnienia duchowego

UWOLNIENIE – cykl spotkań szkoleniowych

 

Zapraszamy na szkolenie dla osób chcących posługiwać w zakresie uwolnienia duchowego.

UWOLNIENIE - cykl spotkań szkoleniowych na temat uwolnienia duchowego

Na początku ważny komunikat: Szkolenie nie jest konferencją, ani otwartym spotkaniem dla obserwatorów.

Natomiast bardzo serdecznie do udziału w szkoleniu zapraszamy:

  • osoby chcące na poważnie zaangażować się w służbę uwolnienia,
  • osoby chcące odświeżyć lub pogłębić swoją wiedzę i powołanie w tym zakresie,
  • a także osoby poszukujące usystematyzowanego nauczania i utwierdzenia w swojej posłudze.

W CZYM PROBLEM?

Otaczająca nas rzeczywistość nie pozostawia wątpliwości – złe duchowe siły nie marnują czasu i sposobności, aby zwodzić, nękać, zniewalać i upadlać ludzkość. Czasy są bardzo złe. Wszyscy ludzie potrzebują ewangelii o zbawieniu w Jezusie Chrystusie, ale wielu potrzebuje także duchowego uwolnienia od demonicznych związań i nękań. Obserwujemy coraz więcej ludzi o zniewolonych umysłach, nękanych i wciąganych w diabelskie zwiedzenia, związanych i poddanych w niewolę chorych ideologii, religii i różnych aktywności, za którymi stoi jeden i ten sam duch – duch antychrysta, który przychodzi jedynie po to, by kraść, zabijać  niszczyć (Jana 10,10); złodziej ludzkich dusz. Jednak zwycięzcą nad złym jest Pan Jezus Chrystus, Dobry Pasterz, który życie swoje kładzie za owce i przynosi uwolnienie (Łk. 4,18-19).

CZY TO TWOJE POWOŁANIE?

Kto ludziom zaniesie prawdę o uwolnieniu w Jezusie Chrystusie? Może właśnie Ciebie Bóg powołuje do niesienia takiej pomocy? Mówienie o tym jest coraz bardziej potrzebne, choć coraz bardziej niewygodne, a czasami nawet wiąże się z jawnym oporem w samym łonie chrześcijaństwa. To nieuchronne znaki czasów.

Masz podobne przemyślenia, obserwacje i przekonania? Zapraszamy zatem na szkolenie dot. posługiwania w duchowym uwolnieniu. Dobrze jest uczyć się od starszych braci praktyków i budować wspólną służbę wzajemnego wsparcia.

KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SZKOLENIE?

Szkolenie to cykl czterech spotkań praktycznego szkolenia, które odbędą się w Warszawie (Wawer) w terminach:

  • 21-22 marca 2023, godz. 18:00 – 21:00
  • 18-19 kwietnia 2023, godz. 18:00 – 21:00

Wszystkie spotkania odbywać się będą w lokalu Kościoła dla Warszawy, ul. Goździków 29/31 (Marysin Wawerski, 5 minut spacerem od stacji kolejowej Warszawa-Gocławek (SKM S1), →MAPKA DOJŚCIA).

Szkolenie poprowadzą bracia pastorzy: Janusz Lindner z Krotoszyna oraz Dariusz Spławski z Ostrowa Wlkp.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ NA SZKOLENIE?

Liczba uczestników jest ograniczona i wymagane jest zgłoszenie swojego udziału pod tym linkiem:

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY   rejestracja zakończona

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest e-mail zwrotny z Fundacji, w którym uczestnicy dostaną także dodatkowe informacje organizacyjne.

Udział w szkoleniu jest płatny 50 zł (za całość / cztery spotkania) – wszelkie pozostałe koszty pokrywa Fundacja En-Gedi, która jest organizatorem szkolenia. Dlatego też szkolenie nie jest otwarte dla wszystkich, ale jedynie dla osób naprawdę poważnie traktujących temat. Miejsce na szkolenia udostępnia nam Kościół dla Warszawy.

W trakcie spotkań może być zbierana dobrowolna ofiara na realizację celów statutowych Fundacji.

Partnerem szkolenia jest Kościół Dla Warszawy (Zbór Kościoła Zielonoświątkowego), który na czas szkolenia użycza nam swojej ładnej i bardzo funkcjonalnej lokalizacji.

Zapraszamy!

Fundacja En-Gedi