dzień modlitwy i ofiarności dla prześladowanych chrześcijan w Pakistanie

Dzień modlitwy i jałmużny

 

W niedzielę 19. listopada br. wypada dzień modlitwy za prześladowany Kościół. W tym czasie społeczności chrześcijańskie łączą się w szczególnej modlitwie wstawienniczej za swoich współwyznawców.

dzień modlitwy i ofiarności dla prześladowanych chrześcijan w Pakistanie

Miesiąc listopad jest ogólnoświatowym, międzynarodowym miesiącem modlitwy o prześladowanych chrześcijan. Oczywiście dobrze jest pamiętać o siostrach i braciach znoszących prześladowania nie tylko wtedy – i jak mniemam, robimy to często. Niech jednak ten umówiony dzień – 19. listopada – będzie dniem szczególnego wstawiania się za braci i siostry, dniem wspólnoty w modlitwie, współodczuwania, łączności duchowej z innymi.

wpłać darowiznę na prześladowanych chrześcijan - zrzutka.plW czasie niedzielnego nabożeństwa 19 listopada (oraz w całym nadchodzącym okresie) będziemy zbierać szczególną ofiarę (jałmużnę) na potrzebujących chrześcijan w Pakistanie, w prowincji Pendżab. Zachęcamy wszystkich, którzy w swoich sercach mają odrobinę współczucia, by przygotowali taką jałmużnę, która zostanie przekazana potrzebującym.

Fundacja En-Gedi od samego początku, od dnia powołania, aktywnie wspiera współwyznawców w Pakistanie. Dzięki ofiarności darczyńców dołączyliśmy do wielkiego dzieła wspierania Ciała Chrystusowego tam, gdzie doznaje ono cierpienia. Wszyscy jesteśmy członkami JEDNEGO CIAŁA, dlatego nie jest nam obojętne co dzieje się z prześladowanymi.

Przez dwa lata udało się nam wesprzeć i pomóc wielu osobom. Co się działo? Jak pomagaliśmy? O tym będę mówił w najbliższą niedzielę podczas nabożeństwa w Kościele Dla Warszawy – możesz nas śledzić na żywo na kanale KDW na Facebooku lub Youtube.

! Możesz dołączyć do tego dzieła miłosierdzia dla świętych ( 2 Kor. 8:1-15) !

» Dołącz do nas w modlitwie wstawienniczej 19. listopada i nie zapominaj o niech także w przyszłości.

» Złóż darowiznę – jałmużnę na rzecz świętych w Pakistanie:

  • wpłacając na naszą zbiórkę na ZRZUTKA.PL (szybko, łatwo, skutecznie)
  • wpłacając na konto Fundacji darowiznę na prześladowanych w Pakistanie – link do konta
  • przekazując darowiznę bezpośrednio na przykład na nabożeństwie.
  • chcesz to zrobić inaczej – skontaktuj się z nami.

 

Fundatorzy Kasia i Sergiusz BoreccyPozdrawiamy i dziękujemy –

Kasia i Sergiusz Boreccy

i cały zespół Fundacji En-Gedi