Dzielna Kobieta – relacja z 1. spotkania

 

W ostatni piątek, 16 czerwca spotkałyśmy się na pierwszym z serii spotkań dla kobiet pt. “Dzielna kobieta”. Swoją życiową mądrością usłużyła nam kochana siostra Halina Krzywy, a towarzyszył jej mąż Ryszard. Oboje urzekli nas swoją historią, postawą i niezłomnością wiary.

Niech za relację posłuży tych kilka informacji zwrotnych, które otrzymałam:

Dziękuję za zaproszenie, Kasiu. Bardzo się cieszę, że mogłam być. To było inspirujące, wzruszające i ważne spotkanie, można było sporo wziąć.
Marzena

Cześć Kasiu, dziękuję za wczoraj, to był naprawdę wartościowy czas. Historia Krzywych jest bardzo wyjątkowa. Podziwiam Halinkę za jej odwagę, że zgodziła się być gościem na tym spotkaniu, naprawdę trudno o taką kobietę. Mam nadzieję, że Bóg dalej będzie się nią posługiwał dla swojej chwały. Jeszcze raz dziękuję ❤️🥰
Gosia Ch.

Świadectwa Haliny i Ryszarda na temat ich życia, roli kobiety, mężczyzny pokazane w takiej prostocie i spójności były poruszające do mojego życia osobistego, ale również mogłam to wykorzystać pracując terapeutycznie z kobietą, która jest w kryzysie małżeńskim… Przykłady podawane z ich życia były bardziej pomocne niż wiedza z różnych mądrych studiów w tym temacie. …mało jest takich nauczań, a jest duża potrzeba. Dziękuję za ten czas. Pozdrawiam,
Agnieszka P.

Dziękuję, że mnie zaprosiłaś. Mam teraz o czym myśleć i o co się modlić. Piękne spotkanie. Ania Dąbrowska

 

Drogie Siostry, czy czujecie się zachęcone do wzięcia udziału w następnym spotkaniu z tej serii?

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca spotykamy się ponownie na dłuuugie sobotnie śniadanie, a naszym gościem specjalnym będzie siostra Dorota Ardziejewska, z którą porozmawiamy o tym, kim jest ta dzielna kobieta.

Szczegóły pod TYM LINKIEM. Przypominam o konieczności wcześniejszej rejestracji.

 

Pozdrawiam i zapraszam do ponownego zobaczenia –

Katarzyna Borecka

Fundacja En-Gedi

Odwiedź nas także na MeWe!