Działania wśród chrześcijan w Pakistanie

Drodzy Darczyńcy!

Jesteście niesamowici w swojej wrażliwości i chcemy podziękować za Wasze dobre serca!

W roku 2022, dzięki zbiórkom i wpłatom od Was, łącznie zebraliśmy ponad 12 tysięcy złotych. Całość tej kwoty została przekazana do Pakistanu na ręce misji Harvest Hands Ministries.

Pieniądze te zostały przeznaczone na:

  1. Zakup żywności dla społeczności chrześcijan pracujących w cegielniach.
  2. Zakup kurtek i kołder dla 100 osób z tych społeczności (dzieci i dorośli).
  3. Wsparcie organizacji czterech punktów katechetycznych / szkółek niedzielnych, które służą jednocześnie jako jedyna możliwość nauki pisania i czytania, liczenia itp. podstaw kształcenia dla dzieci chrześcijan – pracowników cegielni.
  4. Zakup i dostarczenie Biblii w rodzimym jęz. urdu.
  5. Wsparcie procesu wykupu z niewoli jednej rodziny i organizację nowego życia – przesiedlenia, nowej pracy itp.

Serdecznie dziękujemy Wam za waszą pomoc. Będziemy wdzięczni, w imieniu naszych braci i sióstr, za dalsze wsparcie tego dzieła miłosierdzia.

W roku 2023 kontynuujemy wsparcie braci i sióstr w Pendżabie. Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy nowe informacje od naszego współpracownika w Pakistanie, brata Rohaila – w tym czasie skupiają się na pomocy osieroconym dzieciom chrześcijańskim. Niebawem damy Wam więcej informacji jak możemy pomóc.

“Pamiętajcie o więźniach, jakbyście byli razem z nimi więzieni, o krzywdzonych, bo i wy żyjecie w ciele” (List do Hebrajczyków 13,3)

Pozdrawiamy –

Kasia i Sergiusz Boreccy

Fundacja En-Gedi

kacnGKim9cQ4Pmcv.jpg9hJkOfUtJjGhcVGr.jpgyTFHEJkxJwLlYVFf.jpgSa8HWu4LFiDhGu1d.jpg“Pamiętajcie o więźniach, jakbyście byli razem z nimi więzieni, o krzywdzonych, bo i wy żyjecie w ciele”2LGn3Ty4OYrndhRj.jpgP0PRj4W4lPsdF9mm.jpgPbRT6xeNbbbVvuE4.jpg9yrAGTVm4BblRxJT.jpgoUg4wvGiE9a1Wo0k.jpgVbdG6YgQjufvhQVU.jpg