Pierwsza pomoc w kościele - szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Pierwsza pomoc w Kościele

Pierwsza pomoc w kościele - szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Pierwsza Pomoc przedmedyczna podczas aktywności kościelnych – szkolenie.

Zapraszamy na szkolenie z udzielania pierwszej pomocy skierowane do uczestników wszelkiego rodzaju spotkań kościelnych – w szczególności liderów, animatorów, przełożonych, pastorów itp.

Czy zdarzyło się, że w Twojej obecności na nabożeństwie lub spotkaniu uwielbieniowym ktoś zasłabł, stracił przytomność, albo upadł na ziemię? Czy wiedziałeś co robić?

A może ktoś w trakcie spotkania w zborowej kawiarence lub podczas agapy  poparzył się gorącą herbatą? Czy wiedziałaś jak pomóc?

A jak opatrzyć ranę w plenerze, w trakcie zborowego pikniku? Co zrobić, gdy ktoś się zakrztusi, zemdleje, zasłabnie? Czy warto mieć zborową apteczkę?

To zakres praktycznego szkolenia dla wspólnot kościelnych.

Czy byłeś/aś kiedyś na kursie pierwszej pomocy z Biblią w tle?

Czy masz świadomość, że Bóg tak stworzył człowieka, by można było mu pomóc? Czy wiesz, że już Pan Jezus uznawał pierwszą pomoc za coś oczywistego i mówił o tym?

Termin i miejsce szkolenia:

  • 3 czerwca (sobota, pomieszczenia Kościoła Dla Warszawy, Warszawa – Marysin Wawerski) (9:30 – 13:30) – KOMPLET UCZESTNIKÓW – rejestracja zakończona.
  • 17 czerwca (sobota, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa SAMUEL, Warszawa – Międzylesie) termin odroczony ze względu na inne wydarzenie w tym dniu.

Koszt uczestnictwa: 55 zł / os. przy rejestracji do dn. 28 maja 2023. (po tym terminie 60 zł).

Każdy zarejestrowany uczestnik szkolenia otrzyma praktyczną wiedzę oraz zaświadczenie uczestnictwa w kursie pierwszej pomocy.

  • Aby się zgłosić, kliknij TUTAJ i wypełnij formularz. (rejestracja zakończona)

 

Szkolenie prowadzi: Sergiusz Borecki (instruktor PP, instruktor survivalu).

Zapraszamy –

Zespół Fundacji En-Gedi

logo Fundacja En-Gedi

 

 

 

 

UWAGA!

Istnieje możliwość zorganizowania zamkniętego szkolenia z pierwszej pomocy specjalnie dla twojej wspólnoty / zboru – przyjadę i przeszkolę Was na miejscu. Może to mieć charakter typowego spotkania szkoleniowego lub stanowić np. część zborowego spotkania integracyjnego itp.  Koszt: 55 zł / os + koszty dojazdu. KONTAKT